• Kontakt

 • Skontaktuj się z nami

  Jeśli masz pytania dotyczące konkursu, na które nie znajdujesz odpowiedzi w Regulaminie, skontaktuj się z nami!

  broken image

  Maria Lewandowska-Woźniak

  Koordynatorka Konkursu „Inicjator PoMocy”

   

  Fundacja Stocznia

  pl. Zamkowy 10, 00-277 Warszawa

  mlewandowska@stocznia.org.pl

   

 • Dla mediów

  Zachęcamy do pobrania informacji prasowej nt. konkursu.

 • O nas

  Konkurs „Inicjator PoMocy” jest częścią projektu „PoMoc. Działając razem, możemy więcej” realizowanego przez Fundację Stocznia na zlecenie Fundacji EVZ (Pamięć, Odpowiedzialność i Przyszłość).

  broken image

  Fundatorem konkursu jest Fundacja EVZ (Pamięć, Odpowiedzialność i Przyszłość).

  Pamiętając o ofiarach nazizmu, Fundacja EVZ od 20 lat działa na rzecz promowania praw człowieka i porozumienia międzynarodowego. Jej działalność jest wyrazem nieustającej politycznej i moralnej odpowiedzialności państwa niemieckiego za szkody wyrządzone w skutek nazizmu. Fundacja wspiera projekty międzynarodowe w następujących obszarach:

  • krytyczna refleksja nad historią,
  • promowanie praw człowieka,
  • pomoc humanitarna na rzecz ofiar nazizmu.
  broken image

  Realizatorem konkursu „Inicjator PoMocy” jest Fundacja Stocznia.

  Od ponad 10 lat tworzymy i wspieramy skuteczne rozwiązania dla problemów społecznych, włączamy obywateli i obywatelki w decydowanie o sprawach publicznych oraz pomagamy innym organizacjom i instytucjom lepiej planować i prowadzić ich działania społeczne.


  Rozwijamy i upowszechniamy dobre praktyki, tworzymy narzędzia ułatwiające działalność społeczną, prowadzimy badania społeczne, szkolimy oraz opracowujemy materiały edukacyjne.


  Z efektów naszych działań korzystają m.in. seniorzy, uczniowie i nauczyciele, mieszkańcy, aktywiści i urzędnicy samorządowi z całej Polski.


  Fundacja Stocznia. Tworzymy rozwiązania dla codziennych problemów


  Wierzymy, że wiele ważnych społecznie potrzeb wymaga nowego podejścia. Dlatego samodzielnie, lub pomagając innym, szukamy, dopracowujemy i sprawdzamy w praktyce nowatorskie rozwiązania, czyli innowacje społeczne.

   

  Więcej na stocznia.org.pl